Günlük Ege ve Karadeniz bölgelerinde hizmetinizdeyiz...
BİZİ ARAYIN
  • Hızlı ve Güvenilir
    7/24 Hizmet
  • 0530 348 05 57 - 0850 446 03 34 - 02126590088

avrupa yakası evden eve nakliyat istanbul ofis taşımacılığı adalar evden eve nakliyat parça eşya taşıma

Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda
Kıymetli iş ortaklarımız
 
 
Taşıma sektörüne geçmiş tecrübelerini ilke edinerek yeni bir isim ve kadrosuyla hizmet yarışındaki yerini alan VEFA TAŞIMACILIK markasıyla yine Ege (İZMİR) bölgesindeyiz.
 
Yirmi yıldan bu yana müşterilerine kesintisiz hizmet vermenin gururunu taşımaktayız. Bundan sonrada müşteri memnuniyeti en yüksek seviyelere taşınabilmesi için çalışmalarımızda dijitalleşmeyi öne alarak kalitenin yükselmesi ve müşterilerimizin tedarik zincirindeki en önemli halkası olan satın alınan veya satılan ürünlerin en kısa sürede ulaştırmayı sağlamak önceliğimiz olacaktır.
 
Bilişim çağındayız ve buna kayıtsız kalamayız, müşterilerimiz web sayfamızdan online olarak kargolarını takip edebilecek, sattığı ürünlerin teslimatları kısa mesaj olarak dönüş yapılacak, mobil çözümleri sizlere hizmet etmek için daha etkin kullanmaya devam edeceğiz. İstekleriniz bizim için çok önemli ve birlikte gelişmemizi sağlayacaktır.
 
Yaptığımız ticaretler hepimiz için kutsallık ve sorumluluk içermektedir, bunun bilincinde olduğumuzu, VEFA TAŞIMACILIK olarak uzun yıllar sizlerle birlikte olma hayali bize güç verecektir.
Hayırlı işler temenni ederim.
 
Mustafa KOCATEPE