Günlük Ege ve Karadeniz bölgelerinde hizmetinizdeyiz...
BİZİ ARAYIN
  • Çalışma Saatlerimiz
    7/24 Hizmet
  • 0530 348 05 57 - 0850 446 03 34 - 02126590088
  • Tarih : 22 Ocak 2021, 17:06
  • Okuma : 1564
  • KIYMETLİ İŞ ORTAKLARIMIZ

Ege Bölgesinden sonra Karadeniz…
18 OCAK 2021 Tarihinde Karadeniz Bölgemizin incisi ve hızla gelişen ORDU ilimize İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa Yakası aktarmalarımızdan günlük sevkiyatlarımız başlamıştır. Vefa Taşımacılık olarak müşterilerimizin hizmet almasını kolaylaştırmak için üzerimize düşen, hiçbir konuda tasarruf etmeyi gözetmeyen, çözüm odaklı vizyonumuzla her daim birlikte olmayı hedefliyoruz.

Vefa taşımacılık olarak firmamızı dijital ortamda geliştirmek suretiyle müşterilerimizin alacağı hizmeti üst seviyelere taşıdık. Müşterilerimizin kargo bildirimleri ile başlayan 360 lojistik hizmetini tamamlayarak gönderen ve alıcı müşterilerimize bilgi ekranlarımız faaliyete geçmiştir. Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz yapımızın mühendisi ve mimarı siz değerli müşterimizin hizmetine aralıksız olarak devam ediyoruz. Sizden aldığımız güç ile günden güne hedeflerimize doğru ilerlemekteyiz. Karadeniz bölgemize son derece hızlı ve güvenilir taşımacılık yapmaya kararlı olduğumuzun ispatıdır.

Özellikle Karadeniz bölgesinde Tedarik Zincirinde aksayan teslimatları optimum planlama ile çözüme kavuşturduk. Şirketlerin satış ve pazarlama departmanları ile sürekli irtibat halinde olup siparişlerini minimum zamanlarda maksimum hızla teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Bölgede fiyat düzensizliğini disipline edip müşterimize uygun ve makul fiyatlarla kazanıp ve kazandırmayı hedefleyen fiyat politikası ile sektörü domine ediyoruz. 
 
An itibariyle Samsun, Ordu aktarma merkezimiz üzerinden Giresun, Trabzon, Rize aktarma merkezimiz üzerinden Artvin ve ilçelerinin günlük sevkiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz… 

Ülkemizin hedefleri içerisinde milli olmanın teşvik edilmesi yabancı menşeili firmaların ülkemizdeki iş hacimlerinde inanılmaz yükselişleri maalesef bizler tarafından dolaylı olarak desteklenmiştir. Firmamız olarak iş ortaklarımızdan taşıma alanındaki bizler gibi milli olan kobileri desteklemeniz gelişmesine katkı sağlayarak rekabet edebilir ortama getirecek ve lojistik maliyetinize olumlu katkılar sunacaktır.